Alma Anti

szatmri izek logo 100

Köszönőlevél Mezőnyárádról

Tisztelt Uram!

Iskolánkban a mezőnyárádi Szederkényi Anna Tagiskolában megvalósítottuk az "Egészséges hét" programot, melyekhez az Önök VITAMINLÁDÁ-ja biztosította az alapanyagot. Kolléganőim lelkesen pucolták a zöldségeket, melyeket mindennap kínáltunk tanulóink számára, akik saját bevallásuk szerint kevés zöldséget fogyasztanak.Többen olyan zöldségfélét is megkóstoltak, melyet még soha nem is ettek. Köszönjük a lehetőséget, mellyel hozzájárultak ahhoz, hogy tanulóinkat az egészséges életmódra neveljük. A megvalósult programról cikket, és fotókat iskolánk honlapján láthatnak.

 


A brokkoli

brokkoli A brokkolit már a rómaiak is ismerték és termesztették, Brassicának nevezték, ezt a nevet vette át az olasz nyelv is.

Bővebben...

A cékla

cekla

A cékla a Földközi-tenger környékén őshonos, már ie. 3000-ben ismerték. Magyarországom a XVII. században vált ismertté.

Bővebben...

Az alma

apple Orvosok kutatásai szerint, terhesség alatt a rendszeres alma fogyasztás csökkenti a gyermekben az asztma kialakulását.

Bővebben...

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Bővebben