Alma Anti

szatmri izek logo 100

Köszönőlevél Sajóvámosról

 

Tisztelt Szatmári Ízek Kft.!

A Sajóvámosi Arany János Általános Iskola az év elején benevezett az Önök által felkínált zöldség kóstolásba. Az elmúlt héten 6 láda vegyes zöldséget kapott az iskolánk.


Szeretnék köszönetet mondani Önöknek a friss, egészséges zöldségekért, amellyel nagy örömet okoztak gyermekeink számára. 5 napon keresztül tudtuk változatossá tenni diákjaink számára az uzsonna szünetet. Mindennap várva-várták a zöldségek "felbukkanását". Egy részük ebben az időszakban csak Önök által részesedhetett ilyen primőr termékekben. Kis tanítványaink nevében köszönöm a friss, üde zöldségeket.

Tisztelettel: Kovácsné Tamás Ilona

 

A brokkoli

brokkoli A brokkolit már a rómaiak is ismerték és termesztették, Brassicának nevezték, ezt a nevet vette át az olasz nyelv is.

Bővebben...

A cékla

cekla

A cékla a Földközi-tenger környékén őshonos, már ie. 3000-ben ismerték. Magyarországom a XVII. században vált ismertté.

Bővebben...

Az alma

apple Orvosok kutatásai szerint, terhesség alatt a rendszeres alma fogyasztás csökkenti a gyermekben az asztma kialakulását.

Bővebben...

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Bővebben